Yerel, doğal ve taze lezzetler...

Restoranlar

Mutfak ekibimizin çoğunluğu Ağlasunlu ev hanımlarından oluşuyor.

Her gün menüler, pazardan alınan ürünlere göre belirleniyor. Mutfak şefimiz her sabah bostanımızdan toplananların haricinde, pazardan ve köylülerden gelen taze ve yerel ürünlerle günlük menüyü oluşturuyor. Böylece ekolojik ve lezzetli yemekler hazırlayabilmenin ilk şartını gerçekleştiriyor. Sizlere dengeli bir menü sunarken, her gün ev yapımı taze lezzetler sunmaktan son derece mutluyuz. Gün boyu barda, diyet kurabiyeleri ve sandviçleri bulabilirsiniz.

Geleneksel ve değişmeyen iki akşam büfemiz var:

Her cuma akşamı Ağlasun mutfağının özel yemeklerinden oluşan yerel büfe ile her cumartesi akşamı, ızgara çeşitleri ve zeytinyağlılardan oluşan büyük haftasonu büfesi. Taptaze kahvaltı büfesini görünce kendinizi köy evinde hissedeceksiniz. Pazar sabahları kahvaltıyı uzatarak öğle yemeğiyle birleştirip brunch sunuyoruz. Kış aylarında sabah erken saatte yüzüp saunaya girdikten sonra brunch keyfi bir başka oluyor.

Sakın bu yemeklere bakıp kilo almaktan endişelenmeyin. Zira misafirlerimizi evlerine sağlıklı yiyecekler, bol oksijen ve spor sayesinde, son derece zinde ve formda uğurluyoruz.

HABERDAR OLUN

Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak istiyorsanız